Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 14.07.2020 р. № 506 "Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, Київської обласної державної адміністрації, та інших документів у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області за 1 півріччя 2020 року"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14.07.2020 р. № 506

м. Бровари

 

Про стан виконання актів Президента

України, Кабінету Міністрів України,

центральних органів виконавчої влади,

Київської обласної державної адміністрації,

та інших документів у виконавчому комітеті

Броварської міської ради Київської області

 за 1 півріччя 2020 року

 

На виконання вимог указів Президента України від 29.03.2000 № 549  «Про заходи щодо вдосконалення організації контролю за виконанням актів та доручень Президента України», від 19.02.2002 № 155 «Про порядок організації та здійснення контролю за виконання указів, розпоряджень і доручень Президента України» та від 26.07.2005 № 1132 «Про питання  контролю за виконанням указів, розпоряджень та доручень Президента  України»,  враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30 березня 2007 року № 217,  з метою вдосконалення організації контролю за виконанням документів, підвищення рівня виконавської дисципліни, керуючись статтею 24 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В: 

1. Інформацію про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації та інших документів у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області за 1 півріччя 2020 року взяти до відома (додається).

2. Керівникам виконавчих органів Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету:

2.1. Забезпечити посилення контролю і підвищення  відповідальності посадових осіб за своєчасне і безумовне виконання законів України, актів і доручень Президента України, голови Київської облдержадміністрації, міського голови  та його заступників.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на керуючого справами виконкому – керівника Служби Кузнєцова К.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                     Ігор САПОЖКО

                                              

 

ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, Київської обласної державної адміністрації  та інших документів у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області за 1 півріччя  2020  року.

 

На виконання вимог указів Президента України від 29.03.2000 № 549  «Про заходи щодо вдосконалення організації контролю за виконанням актів та доручень Президента України», від 19.02.2002 № 155 «Про порядок організації та здійснення контролю за виконання указів, розпоряджень і доручень Президента України» та від 26.07.2005 № 1132 «Про питання  контролю за виконанням указів, розпоряджень та доручень Президента  України», враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30 березня 2007 року № 217 з метою вдосконалення організації контролю за виконанням документів, підвищення рівня виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Броварської міської  ради Київської області  проаналізовано стан виконання документів за  1 півріччя 2020 року.

Так, за  6 місяців  2020 року надійшло до виконкому та зареєстровано в програмі „Аскод” - 2619 документів. Зареєстровано як „внутрішня кореспонденція” – 102 ,  „до відома” – 28,  документів від судів – 948, з грифом «Затверджую» - 5,  «Рекомендовані» - 934.

Зареєстровано вихідної кореспонденції – 2394 .

Всього документообіг за 1 півріччя 2020 року складає: 4636 документів.

На протязі 1 півріччя 2020 року надійшло документів:

- від вищестоящих організацій - 64

в тому числі:

- Міністерств та відомств – 52;

- Народних депутатів України – 12.

Від Київської облдержадміністрації надійшло 579 документів, в тому числі:

- розпоряджень та доручень – 95;

- листів від відділів та управлінь – 484.

За цей період обласна рада надіслала 28 документів.

Протягом звітного періоду найбільше документів розглянуто:

- з питань виконання рішень директивних органів – 435;

- з питань житлово-комунального господарства – 110;

- з питань розміщення інформації на сайті - 115;

- з питань виділення, приватизації, переоформлення та надання земельних ділянок – 143;

- фінансових питань – 103;

- з кадрових питань –104 ;

- з питань надання інформації – 402 ,та ряд інших документів, які надійшли до виконавчого комітету Броварської міської ради на протязі 6 місяців 2020 року (довідка  в розрізі порушених питань додається).

На виконання  Закону України  «Про доступ до публічної інформації» та Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади  доступу до публічної інформації» у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області за звітній період було зареєстровано 203 запити, на які було надано відповіді згідно чинного законодавства.

Відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами виконкому протягом звітного  періоду проведена величезна робота щодо виконання документів.

У відділах та управліннях, в основному, дотримуються вимог щодо роботи з документами та організації її контролю, визначені особи, відповідальні за ведення діловодства, налагоджений контроль за переліком виконання документів.

На засіданнях виконкому заслуховуються звіти керівників управлінь, відділів та  інших структурних підрозділів з питань  виконання положень Конституції, Законів України, виробничих планів,  виконання посадових обов’язків, виконання прийнятих раніше розпорядчих документів.

Всі документи, які надходять  з вищестоящих органів, розглядаються міським головою, приймаються власні розпорядчі документи, складаються програми, плани-заходів, тощо.

Так на засіданні виконавчого комітету 29.01.2020  (рішення № 64) було розглянуто стан виконання документів у виконкомі Броварської міської ради за  2019 рік.

На виконання розпорядження міського голови від 17.10.2018 № 188-ОД «Про підвищення персональної відповідальності щодо розгляду звернень громадян та виконання завдань, визначених службовими документами», з метою вдосконалення рівня організації роботи щодо розгляду звернень громадян та своєчасне і якісне виконання завдань, було попереджено керівників виконавчих органів Броварської міської ради Київської області про їх персональну відповідальність за стан виконавської дисципліни та здійснення дієвого контролю та виконання завдань, визначених службовими документами.

Щопонеділка на оперативних онлайн нарадах у міського голови, за участю керівників відділів і управлінь міської ради, обговорюються питання  про стан виконання доручень та інших документів,  вживаються необхідні міри щодо їх своєчасного  виконання.

 

 

Начальник ЦО «Прозорий офіс»                                                                                          Н. ПОПОВИЧ