Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 28.07.2020 № 551 "Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 28.07.2020 № 551

м. Бровари

 

Про затвердження протоколу

засідання конкурсної комісії

на надання права суб’єктам підприємницької

діяльності на розміщення та облаштування

об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг,

відпочинку та розваг на території парку «Перемоги»

в м. Бровари

 

На виконання пункту 3 Положення проведення конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг,  відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари, затвердженого рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 02.04.2019 № 433 "Про впорядкування розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари», керуючись рішенням виконавчого комітетуБроварської міської ради Київської області від 07.07.2020 р. № 502 "Про проведення конкурсу щодо надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари" та пунктом"а" статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари від 22.07.2020р.

 

2. Визнати переможцями конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари:

 

2.1. по об’єкту №2 «Тимчасова споруда для торгівлі/засоби пересувної дрібно роздрібної торгівлі» - ФОП Опалько Т.В.;

 

2.2. по об’єкту №13 «Прокат велосипедів та інших механізованих засобів пересування» - ФОП Опалько Т.В.;

 

2.3. по об’єкту №19 «Зона розміщення лотків» - ПП «Смачна країна».;

 

2.4. по об’єкту №24 «Зона розміщення лотків» -  ФОП Писаний С.Ю.

 

3. Переможцям конкурсу в термін до 10 серпня 2020 року укласти Договори з Комунальним підприємством Броварської міської ради «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» (далі – КП «Бровари-Благоустрій») на право розміщення об’єктів торгівлі в парку «Перемоги» в м. Бровари (далі - Договір).

 

4. До укладення Договору переможці конкурсу зобов’язані усунути порушення (невідповідності) конкурсних пропозицій умовам конкурсу та надати до КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» коригування до конкурсних пропозицій, а також додатки до Договору, зокрема:

 

№ Об’єкту

Переможець

Документи та інформація

2

ФОП

Опалько Т.В.

1. Схема розміщення об’єкту торгівліна місцевості в парку «Перемоги» з зазначенням розмірів (для Додатку №1 до Договору).

2. Візуалізація об’єкту торгівлі в графічному вигляді, яка відповідає п. 3.1.1. та п. 3.1.2. Умов конкурсуз зазначенням стилю зовнішнього оздоблення.

3. Розмір об’єкту торгівлі (ширина, довжина, загальна площа).

4. Привести у відповідність до чинного законодавства розміщення зовнішньої реклами на об’єктах здійснення  підприємницької діяльності

 

13

ФОПОпалько Т.В.

1. Схема розміщення об’єкту торгівлі на місцевості в парку «Перемоги» з зазначенням розмірів (для Додатку №1 до Договору).

2. Наявність заявленого у конкурсній пропозиції асортименту велосипедів та інших механізованих неелектричних засобів пересування

3. Привести у відповідність до чинного законодавства розміщення зовнішньої реклами на об’єктах здійснення  підприємницької діяльності

 

19

ПП «Смачна країна»

1. Розміри лотка (ширина, довжина, площа).

2. Привести у відповідність до чинного законодавства розміщення зовнішньої реклами на об’єктах здійснення  підприємницької діяльності

 

24

ФОП «Писаний С.Ю.»

1. Розміри лотка (ширина, довжина, площа).

2. Привести у відповідність до чинного законодавства розміщення зовнішньої реклами на об’єктах здійснення  підприємницької діяльності

 

5. Переможці конкурсу, які в термін визначений п. 3 даного рішення, не приведуть свої конкурсні пропозиції у відповідність до умов конкурсу та не нададуть КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» необхіднідля підписання Договору документи, вважаються такими, що відмовились від підписання Договору.

 

6. КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» в термін до 10 серпня 2020 року розробити та затвердити межі зон розміщення лотків №19, №24 відповідно до Схеми розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари.

 

7. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

 

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                    Ігор САПОЖКО