Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 04.08.2020 № 580 "Про внесення змін в Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, особам з інвалідністю, почесним громадянам міста та членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні за рахунок коштів місцевого бюджету"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 04.08.2020 № 580

м. Бровари

 

Про внесення змін в Положення про порядок надання пільг

з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм,

передбачених законодавством, особам з інвалідністю,

почесним громадянам міста та членам сімей загиблих

Героїв Небесної Сотні за рахунок коштів місцевого бюджету

 

Відповідно до пункту 5.7 розділу 5  «Заходи програми та їх фінансування» міської програми «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки, затвердженої  рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.12.2017 р. № 788-36-07 та керуючись статтями 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

    

ВИРІШИВ:

1. Викласти пункт 8 Положення «Про Порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, особам з інвалідністю, почесним громадянам міста та членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні за рахунок коштів місцевого бюджету», затвердженого рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 03.03.2020 року № 201, в новій редакції:

 

8. Управителі, об’єднання, виконавці комунальних послуг, які здійснюють нарахування пільг на оплату комунальних послуг, квартирної плати, внесків на витрати з управління багатоквартирним будинком, надають управлінню соціального захисту населення до 14 числа, наступного за звітним місяцем, нарахування та акти звірки для розрахунку потреби в коштах на відшкодування витрат за нараховані пільги.

З 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 рік сума пільги на сплату  послуги електропостачання надається особам з інвалідністю, почесним громадянам міста та членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні, що перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області, у вигляді одноразової грошової компенсації.

Розрахунок суми пільги здійснюється управлінням соціального захисту населення виходячи з розміру знижки, кількості осіб, що мають право на пільгу та з урахуванням характеристик житлового приміщення і соціальних норм, в межах яких надається пільга на послугу з електропостачання.

Виплата грошової компенсації здійснюється шляхом перерахування управлінням соціального захисту населення коштів на рахунок пільговика, відкритий в установі банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Виноградову Л.М.

 

 

В.о. міського голови –

заступник міського голови                                                                                         Олександр РЕЗНІК