Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 04.08.2020 № 588 "Про виконання договору про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 04.08.2020 № 588

м. Бровари

  

Про виконання договору про пайову

участь в розвитку інженерно-транспортної

та соціальної інфраструктури міста Бровари

 

На виконання договірних зобов’язань щодо пайової участі та акумулювання коштів, що мають цільове спрямування на покращення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, відповідно до пункту 3.15. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 року № 924-40-07, розглянувши подання юридичного управління Броварської міської ради Київської області від 29.07.2020 року № 04-13/434, керуючись частиною 2 розділу ІІ прикінцевих та перехідних положень Закону України від 20 вересня 2019 року № 132-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» та підпункту 1 пункту «а» статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області,

 

ВИРІШИВ: 

1. Вважати виконаним Договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від 16.07.2020 року № 01-06/24 укладений з громадянкою України Мотузка Вітою Іванівною та громадянином України Мотузка Євгенієм Ігоровичем щодо реконструкції квартири під торгово-офісне приміщення. Київська область, м. Бровари, вул. Київська, 249-б, приміщення 2.

 

2. Договір та підтверджуючі документи передати на зберігання до відділу організаційного забезпечення Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови -

заступник міського голови                                                                                          Олександр РЕЗНІК