Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 20.08.2020р. № 1971-80-07 "Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність та відмову в проведенні експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельної ділянки для подальшого продажу у власність

та відмову в проведенні експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання юридичної та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, підпунктом 34 пункту 1 статті 26, підпунктом 16 пункту 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Ресурс ЛТД» площею 0,5660га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування комплексу) по   вул. Анатолія Луценка,19.

 

2.Відмовити в проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Болдирєву Костянтину Олексійовичу площею 0,0056га для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин-павільйон дрібно-роздрібної торгівлі) по вул.Короленка,52, в зв’язку з виявленням самочинного розширення нежитлової будівлі з самовільним захопленням земель комунальної власності.

 

3.Відмовити у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність громадянці Бабич Марії Павлівні площею 0,2200га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( торгово-виробнича база) по вул. Східній,3, в зв’язку з тим, що земельна ділянка розміщена в 500-т метровому коридорі Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо м. Києва.

 

4.Відділу земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області забезпечити укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договору на виконання експертно-оціночних послуг.

 

5.Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради Київської області при укладенні договорів.

 

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський  голова                                                                                        Ігор САПОЖКО

 

м.Бровари

 від 20 серпня 2020 року

№ 1971-80-07