Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 20.08.2020р. 1958-80-07 "Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари Київської області на 2021-2025" роки

БРОВАРСЬКА МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Програми

підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних

будинків та житлово – будівельних кооперативів

у місті Бровари Київської області

на 2021-2025 роки

 

З метою створення сприятливих умов для активного розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та їх асоціацій у м. Бровари, покращення якості обслуговування житлового фонду та умов проживання населення, відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 30.06.2020 року №490 «Про схвалення проекту Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари Київської області на 2021-2025 роки», керуючись законами України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку, постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово – комунальному господарства та благоустрою,  Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари Київської області на 2021-2025 роки (далі – Програма), що додається.

 

2.Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області щорічно вносити пропозиції про включення заходів Програми в проект бюджету відповідного року окремим рядком.

 

3.Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області проводити фінансування заходів Програми в межах бюджетних призначень на відповідний рік.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський  голова                                                                                        Ігор САПОЖКО

 

м.Бровари

від 20 серпня 2020 року
№ 1958-80-07