Карта сайту
версія для друку

Розпорядження від 13.10.2020 року № 238-ОД "Про проведення робіт на об’єктах будівництва"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 13.10.2020 238-ОД

 

м. Бровари

 

Про проведення робіт

на об’єктах будівництва

 

У зв’язку з проведенням робіт по об’єкту будівництва «Капітальний ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів та тротуарів по бульв. Незалежності, 10-Б в м. Бровари Київської області», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1. Дозволити ТОВ «ДБК-АВТОБАН» виконувати роботи по об’єктам будівництва в період з 13.10.2020 до 31.12.2020 без перерви на вихідні дні.

 

2. Рекомендувати відповідальному за проведення робіт представнику ТОВ «ДБК-АВТОБАН» у зоні проведення робіт установити заборонні дорожні знаки. Додатково залучити працівників зі штату ТОВ «ДБК-АВТОБАН» для регулювання руху автотранспорту.

 

3. Начальнику Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Скидану М. вжити заходів для забезпечення громадського порядку.

 

4. Начальнику комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «ЖЕК-1» Касяненко В. забезпечити умови для можливості виконання робіт.

 

5. Начальнику відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків Куліш І. розмістити оголошення на вебпорталі Броварської міської ради Київської області.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови        Олександр РЕЗНІК