Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 21.10.2020 № 244-ОД "Про проведення робіт на об’єктах будівництва"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 21.10.2020 № 244-ОД

м. Бровари

 

Про проведення робіт

на об’єктах будівництва

 

У зв’язку з проведенням робіт по об’єкту будівництва «Реконструкція ділянки зливової каналізації від буд №2 по вул. Разіна Степана до буд. №128 Янченка Дмитра в м. Бровари Київської області», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Дозволити ТОВ «ДБК-АВТОБАН» виконувати роботи по об’єкту будівництва з 22.10.2020 з перекриттям руху автотранспорту по вул. Старотроїцька (на ділянці від вул. Разіна Степана до вул. Янченка Дмитра) та по вул. Янченка Дмитра (на ділянці від буд №118 до вул. Київська) на час проведення робіт з 8.00 год. до 18.00 год.

 

2. ТОВ «ДБК-АВТОБАН» в зоні проведення робіт установити відповідні дорожні знаки.

 

3. Начальнику Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Скидану М. забезпечити регулювання руху автотранспорту патрульною службою на зазначених ділянках дороги.

 

4. Начальнику відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків Куліш І. розмістити оголошення на вебпорталі Броварської міської ради Київської області.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Виконуюча обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                   Лариса ВИНОГРАДОВА