Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 11.11.2020 № 2029-86-07 "Про здійснення місцевого запозичення Броварською міською радою Київської області у 2020 році"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про здійснення місцевого запозичення

Броварською міською радою Київської області

у 2020 році

 

 

З метою реалізації проекту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення  вулиць у місті Бровари Київської області», керуючись статтею 143 Конституції України, статтями 16,74 Бюджетного Кодексу України, пунктом 26 частини 1 статті 26, статтею 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Броварської міської ради Київської області від 19.12.2019 року № 1774-67-07  «Про міський бюджет м. Бровари на 2020 рік»(зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 № 100 «Про затвердження порядку здійснення місцевих запозичень» (зі змінами), Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Взяти участь у програмі НЕФКО «Енергозбереження» щодо впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області».

 

2. Здійснити зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення  кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО)  на наступних умовах:

 

2.1. Мета  здійснення запозичення –  фінансування заходів проєкту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області»;

 

2.2.Форма здійснення запозичення – укладання кредитного договору  з міжнародною фінансовою організацією - Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) ( далі – Кредитний договір);

 

2.3. Вид запозичення –  зовнішній кредит;

 

2.4. Розмір  (розмір основної суми боргу) та валюта запозичення –  до 13 500 000,0 гривень (тринадцять мільйонів гривень);

 

2.5. Строк запозичення  - до 5 років від дати підписання кредитного договору (враховуючи пільговий період до 18 місяців);

 

2.6. Відсоткова ставка – 3% річних;

 

2.7. Сплата відсотків за користування запозиченням здійснюється щоквартальними платежами, відповідно до умов кредитного договору, починаючи з першої погодженої дати платежу, що припадає після надання першого траншу кредиту;

 

2.8. Погашення кредиту здійснюється щоквартальними платежами відповідно до умов кредитного договору;

 

2.9.  Майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням не надається;

 

3.  Уповноважити  начальника Фінансового управління Броварської міської ради Київської області Постернак Наталію Іванівну, або особу яка виконує її обов’язки, на підписання  кредитного договору з міжнародною фінансовою установою Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) та зміни до нього від імені Броварської міської ради Київської області.

 

4. Уповноважити начальника Фінансового управління Броварської міської ради Київської області Постернак Наталію Іванівну, або особу яка виконує її обов’язки,  вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані із здійсненням запозичення з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із здійсненням запозичення.

 

5. Координацію роботи з реалізації проекту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області» покласти на начальника Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області Решетову Світлану Ігорівну, або особу яка виконує її обов’язки.

 

6. Погашення кредиту та сплату відсотків за кредитом, а також інші витрати, пов’язані з отриманням та погашенням даного запозичення, здійснювати за рахунок коштів міського бюджету м. Бровари Київської області.

 

7. Фінансовому управлінню щороку передбачати у місцевому бюджеті м. Бровари Київської області на відповідний рік кошти, на здійснення витрат з виконання боргових зобов'язань міста до кінця дії цих зобов'язань.

 

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову І.Сапожка.

 

9. Це рішення набуває чинності відповідно до законодавства, але не раніше дати погодження з Міністерством фінансів України обсягу та умов здійснення запозичення.

 

 

Міський голова

Ігор  САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 11.11.2020 року

№ 2029-86-07