Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області в новій редакції"

2

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ   

 

Р І Ш Е Н Н Я  

Про затвердження Положення

про управління з питань комунальної власності та житла

Броварської міської ради Броварського району

Київської області в новій редакції

 

Розглянувши подання від 16.02.2021 № 150/06-02 начальника управління комунальної власності та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ “Про утворення та ліквідацію районів”, керуючись пунктом 4 статті 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області від 09.02.2021 № 04-01-08 «Про затвердження Структури та загальної штатної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Броварського району Київської області», з метою виконання розпорядження міського голови від 11.02.2021 № 12-ОД «Про приведення документів у відповідність у зв’язку із затвердженням нової структури», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою, Броварська міська рада Броварського району Київської області

 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Змінити назву Управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області на Управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області.

2. Внести зміни до реєстру про засновника (учасників) юридичної особи, змінивши їх назву на Броварська міська рада Броварського району Київської області, індекс 07400, Київська обл., Броварський район,  місто Бровари, бульвар Незалежності, будинок 2.

3. Затвердити Положення про управління з питань комунальної власності  та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області в новій редакції (додається).

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1334-54-07 «Про затвердження Положення про управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків.Міський голова                                                                                                      Ігор САПОЖКО

 

м. Бровари

від  _______________

№   _______________

 

Пояснювальна записка