Карта сайту
версія для друку

Проект рішення виконкому "Про роботу із зверненнями громадян відділу з житлових питань Броварської міської ради"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ


Про роботу із зверненнями громадян
відділу з житлових питань
Броварської міської ради

Реалізуючі вимоги Закону України «Про звернення громадян», з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008    № 109/2008  «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року № 630 «Про затвердження Методик оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах ви конаючої влади» та керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Броварської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про стан роботи з зверненнями громадян відділу з житлових питань Броварської міської ради взяти до відома.

2. Роботу із зверненнями громадян відділу з житлових питань Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.

3. Відділу з житлових питань Броварської міської ради продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення.   
 
4. Рішення виконкому від 13.03.2012 № 114 «Про стан роботи із зверненнями громадян відділу з житлових питань Броварської міської ради» зняти з контролю.  

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.  


Міський голова                                                                    І.В.Сапожко