Карта сайту
версія для друку

Проекти рішень виконавчого комітету

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від … №…
м.Бровари


Про стан роботи із зверненнями
громадян у архівному відділі
Броварської міської ради
 Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування    конституційного   права   на   звернення   до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року № 630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради
 
В И Р І Ш И В :

1. Інформація про стан роботи із зверненнями громадян у архівному відділі Броварської міської ради взяти до відома (додається).
2. Роботу із зверненнями громадян у архівному відділі Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.
3. Архівному відділу Броварської міської ради продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення;
4. Рішення виконкому від 22.02.2011 № 91  “Про роботу із зверненнями громадян у архівному  відділі Броварської міської ради” визнати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

           

  Міський голова                                                           І.В.Сапожко