Карта сайту
версія для друку

Проект рішення виконавчого комітету

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ        КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від________________________№
м. Бровари

Про  стан роботи із зверненнями
громадян служби у справах дітей
Броварської міської ради у 2011 році

 Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від              07.02.2008 року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію про стан  роботи служби у справах дітей Броварської міської ради із зверненнями громадян у 2011 році взяти до відома (додається).
2. Роботу із зверненнями громадян служби у справах дітей Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством згідно з додатком.
 3. Службі у справах дітей Броварської міської ради продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.
 4. Рішення виконкому від 08.02.2011 № 71 «Про роботу із зверненнями громадян служби у справах дітей Броварської міської ради» зняти з контролю.
 
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.


Міський голова         І.В.Сапожко