Карта сайту
версія для друку

Проект рішення виконавчого комітету

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від _______________ № _______
м. Бровари

 

Про підсумки роботи за  2011 рік
щодо розгляду звернень громадян у
виконкомі  Броварської міської ради

 Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування    конституційного   права   на   звернення   до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради

 
В И Р І Ш И В :

 1. Довідку про підсумки роботи за 2011 рік щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради взяти до відома (додається).
 
2. Роботу із зверненнями громадян у виконкомі Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.

3. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам виконкому забезпечити безумовне виконання вимог Указу Президента України, відповідних розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації та міського голови.
З цією метою:
 - продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на письмове звернення та на особистий прийом;
-    задовольняти законні права і інтереси громадян;
-  забезпечити систематичний аналіз та узагальнення звернень для виявлення причин, що їх породжують.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.


Міський голова                                                         І.В.Сапожко