Карта сайту
версія для друку

Проекти рішень міської ради

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я
  
Про затвердження Порядку відшкодування витрат
на поховання учасників бойових дій, інвалідів війни
та померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги
та особливі  трудові заслуги перед Батьківщиною,
які проживають у м. Бровари

 Розглянувши подання управління праці та соціального захисту населення від 11.01.2012р. № 01-12/253, відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Про поховання та похоронну справу», Постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004р. № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 10.03.2010 року № 191 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Київській області», та рішення Броварської міської ради від 24.11.2011р. №429-15-06 «Про створення спеціалізованого комунального підприємства «Броварська ритуальна служба» з метою забезпечення цільового використання коштів обласного бюджету та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я та довкілля, керуючись статтями 25, 67 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Броварська міська рада

                                               в и р і ш и л а:

 1. Затвердити в новій редакції Порядок відшкодування витрат на поховання   учасників бойових дій, інвалідів війни та померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, які проживають у м. Бровари (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради від 30.12.2010р. №82-05-06 «Про затвердження Порядку  відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій, інвалідів війни та померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, які проживають у м. Бровари».
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питать соціального захисту населення,  охорони здоров’я та довкілля.

Міський голова         І.В. Сапожко

м. Бровари
№ ________
від ______________