Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

    Про  надання дозволу виконавчому комітету
 Броварської міської ради визначати розмір
пайової участі ( внеску) замовників будівництва
об’єктів містобудування у розвиток  інженерно -
транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари

Розглянувши подання Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради від 16.01.2012 № 14, керуючись ст.143 Конституції України, ст.16 Закону України „ Про інвестиційну діяльність ”, ст. 12 Закону України „ Про основи містобудування ”, ст.40 Закону України „ Про регулювання містобудівної діяльності ”, ст. 28 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, з метою створення умов для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань розвитку благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій,  Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити виконавчому комітету Броварської міської ради визначати розмір пайової участі ( внеску ) замовників будівництва об’єктів містобудування у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О. та на постійну комісію з питань розвитку благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій Броварської міської ради Київської області.

Міський голова                                                    І.В.Сапожко

м. Бровари
 „____”  _________2012р
№______________