Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕТ  Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження переліку назв вулиць,
провулків, площ, бульвару та майдану
на території м. Бровари

Розглянувши подання Управління містобудування та архітектури
Броварської міської ради від 16.01.2012 № 14, з метою упорядкування адресного господарства Броварської територіальної громади до проведення всеукраїнського перепису населення, керуючись ст. 26, ст. 37, ст. 59 Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, п.6 наказу Міністерства юстиції №  7/5 від 28.01.2003р. „ Про затвердження Порядку ведення Реєстру прав власності на нерухоме майно ”  Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  перелік вулиць, провулків , площ , бульвару та майдану на території міста Бровари  що додається.
2. Зобов’язати всіх суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати назви вулиць, провулків, площ, бульвару та  майдану м. Бровари згідно із затвердженим переліком ( Додаток )
3. Всі варіанти назв вулиць, провулків , площ , бульвару та майдану, що зустрічаються у документах і виданнях, створених до моменту публікування переліку, вважати дійсними і такими , що не підлягають виправленням.
4. Оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації та на офіційній сторінці міськради в мережі Інтернет у терміни визначені чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О. та на постійну комісію з питань розвитку благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій .
6. Дане рішення набирає чинності з моменту публікування в газеті
„ Броварська панорама ”.

Міський голова       І.В. Сапожко

м. Бровари
 „ ____ ”  _________ 2012р.
№ _______________