Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
Проект РІШЕННЯ

Про продаж земельних ділянок

          Розглянувши подання земельного відділу від 16.01.2012 року № 37  щодо   продажу земельних ділянок, враховуючи відповідність розміщення об’єктів генеральному плану забудови  м. Бровари та керуючись ст.ст. 12,  82, 127, 128, 129 Земельного кодексу України, п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України від 05.11.2009р.  № 1702-УІ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України    щодо спрощення порядку набуття прав на землю”,  п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Продати у власність із земель державної власності земельні ділянки   несільськогосподарського призначення для обслуговування об”єктів нерухомого майна:
       1.1. Громадянину Гаджієву Сакіту Муту Огли  площею  0,0371 га для  обслуговування  нежитлового приміщення – землі комерційного використання,  по вул.Гагаріна,22 вартістю 142 000,25 грн.( сто сорок дві тисячі гривень 25 коп.)
  2.Фізичним особам, зазначеним в п.1 цього рішення, в термін до 16.03.2012 року укласти угоду про продаж земельної ділянки.   
  3.Попередити  фізичні особи, зазначені в п.1 цього рішення, що у випадку порушення термінів по сплаті суми, за кожний прострочений день буде сплачуватись пеня в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє на період, за який сплачується пеня і міська рада ставитиме питання про припинення права власності на землю.
  4.Доручити міському голові Сапожку І.В  бути представником Броварської міської ради при укладенні, в нотаріальному порядку, договорів купівлі-продажу земельних ділянок. 
  5.Земельному відділу міської ради здійснювати контроль за надходженням коштів від продажу земельних ділянок.
          6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.

   Міський голова                                                                        І.В.Сапожко 

   м.Бровари
   від       2012 року
 №  ____________