Карта сайту
версія для друку

Проект рішення виконавчого комітету

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
від __________ № ____
м. Бровари
 
Про підготовку господарського
комплексу та об’єктів соціально –
культурного призначення м. Бровари
до роботи в осінньо-зимовий період
2014/2015 років

З метою своєчасної та якісної підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років, відповідно до Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за № 197/13464, керуючись п.«а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років (далі – заходи), згідно з додатком 1.

2. Утворити оперативний міський штаб з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років у складі, згідно з додатком 2.

3. Оперативному міському штабу забезпечити постійний контроль за ходом підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

4. Координацію робіт з підготовки житлово-комунального господарства до робіт в осінньо-зимовий період 2014/2015 років покласти на начальника управління житлово-комунального господарства Плотнікову Г.В..

5. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити безумовне та своєчасне виконання заходів.

6. Фінансовому управлінню Броварської міської ради забезпечити, згідно з договорами, своєчасне проведення установами та організаціями, що фінансуються з місцевого бюджету, розрахунків за спожиті енергоносії та надані послуги та вжити заходів для погашення заборгованості з їх оплати.

7 Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

Міський голова                                      І.В. Сапожко