Карта сайту
версія для друку

Проект рішення виконавчого комітету

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т
РІШЕННЯ
від _____№
                                                                       м. Бровари
 
Про обмеження часу перебування
дітей в громадських місцях
в новій редакції
 
На виконання Законів України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про охорону дитинства», «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 27.03.2005 року №291 «Про заходи щодо здійснення контролю за дотриманням правопорядку та етичних норм стосовно дітей в ігрових залах, комп’ютерних клубах, відеотеках, дискотеках, інших розважальних закладах і громадських місцях у Київській області», рішення Броварської міської ради від 20.12.2012 року №806-27-06 «Про внесення змін та доповнень до міської комплексної програми запобігання дитячій бездоглядності, підтримки сімей з дітьми «Назустріч дітям» на 2010-2017 роки», з метою розв’язання проблем дитячої бездоглядності, соціального захисту дітей, підвищення рівня профілактики кримінальних та адміністративних правопорушень серед неповнолітніх та керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради
ВИРІШИВ:
 
1. Обмежити відвідування дітьми у вечірній час  без супроводу батьків та осіб, які їх замінюють, ігрових залів, комп’ютерних клубів, відеотек, дискотек, інших розважальних закладів і громадських місць м. Бровари (далі-заклади міста):
  • для малолітніх дітей (до 14 років) до 21 години у зимовий та до 22 години у літній період;
  • для неповнолітніх дітей (від 14 до 18 років) до 22 години у зимовий та літній період.
2. Службі у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради забезпечити інформування населення міста через засоби масової інформації про обмеження перебування дітей та підлітків в розважальних закладах міста.
Довести до відома підприємців, власників комп’ютерних клубів, відеотек, інших розважальних закладів та громадських місць, про обмеження перебування дітей в громадських місцях.
 
3. Службі у справах дітей та сім’ї, кримінальній міліції у справах дітей, управлінню освіти і науки, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, молодіжним громадським організаціям проводити рейди з метою виявлення дітей, схильних до пропуску навчального процесу, бродяжництва, профілактики вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, наркотичних речовин та психотропних прекурсорів, недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень дітьми.
4. Управлінню освіти і науки:
4.1 Посилити щоденний контроль за відвідуванням учнями навчальних закладів міста, проводити щотижневий аналіз причин пропусків занять.
4.2 Попередити батьків, діти яких опинились у складних життєвих обставинах, про обмеження перебування дітей в розважальних закладах міста.
5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 10.10.2006 року № 449 «Про обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях».
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.
 
 
Міський голова                                                                                    І.В. Сапожко