Карта сайту
версія для друку

Проект рішення виконавчого комітету

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я
від ______________________  №   _________
м. Бровари

Про демонтаж самовільно
встановлених тимчасових споруд,
малих архітектурних форм, збірно-
розбірних металевих гаражів та
об’єктів зовнішньої реклами в місті
Бровари


Для забезпечення порядку планування, забудови та раціонального використання території міста, керуючись розділами 8-10 Правил благоустрою міста Бровари, Положенням броварської міської ради «Про надання земельних ділянок для розміщення збірно-розбірних металевих гаражів на території міста Бровари інвалідам із захворюванням опорно- рухового апарату поблизу місця проживання», ст.ст. 12, 189 Земельного кодексу України, п 2.31 Порядку розміщення тимчасових споруд для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244, ст. 16 закону України «Про рекламу», п. «а» ст. 30, п «а» ст. 31, п. «Б» ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради     

                                                 ВИРІШИВ:

1.Демонтувати самовільно встановлені тимчасові споруди, малі архітектурні форми, збірно-розбірні металеві гаражі та об’єкти зовнішньої реклами в місті Бровари на прибудинкових територіях житлових будинків, в парках, скверах та на інших об’єктах благоустрою.
2.Зобов’язати власників і користувачів земельних ділянок, балансоутримувачів, власників та орендарів житлових будинків, керівників підприємств і організацій всіх форм власності провести роботу з виявлення власників та демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд, малих архітектурних форм, збірно-розбірних металевих гаражів та об’єктів зовнішньої реклами власними силами.
3.Доручити комунальному підприємству «Бровари-благоустрій» провести демонтаж та вивіз самовільно встановлених тимчасових споруд, малих архітектурних форм, збірно-розбірних металевих гаражів та об’єктів зовнішньої реклами, розташованих на загальноміських територіях, власники яких невідомі або відмовились від демонтажу власними силами.
4.Управлінню житлово-комунального-господарства провести фінансування зазначених робіт, виконаних комунальним підприємством, за рахунок міського бюджету.
5.Спеціальному відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста:
5.1.Попередити власників самовільно встановлених тимчасових споруд, малих архітектурних форм, збірно-розбірних металевих гаражів та об’єктів зовнішньої реклами в місті Бровари про дату демонтажу та вивозу із зайнятих територій.
5.2.Забезпечити організацію та контроль за демонтажем самовільно встановлених тимчасових споруд, малих архітектурних форм, збірно-розбірних металевих гаражів та об’єктів зовнішньої реклами в місті Бровари, власники яких невідомі або відмовились від демонтажу власними силами.
6.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради № 64 від 25.01.2011 року «Про демонтаж самовільно встановлених збірно-розбірних металевих гаражів, малих архітектурних форм та об’єктів зовнішньої реклами в місті Бровари».
7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.


Міський голова                                                                                   І.В.Сапожко