Карта сайту
версія для друку

Проект рішень виконавчого комітету "Про тарифи на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах загального користування"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я
від _________________  №  _____
м. Бровари
 
 
Про тарифи на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах  загального користування
 
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування у місті Бровари, відповідно листів ТОВ  „Автопас – К” від 23.02.2015 №19, ТОВ „ТК „Автосоюз” від 20.02.2015 №18/1, ФОП Мохонько В.В. від 20.02.2015, ФОП Пилипчука В.Г. від 20.02.2015, ФОП Троценка М.С. від 20.02.2015, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, та наданих розрахунків, враховуючи рекомендації міської комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та міському пасажирському транспорті, керуючись ст. 10 Закону України „Про автомобільний транспорт”, ст. 36 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  п.а ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та наказом Міністерства транспорту та зв»язку України від 17.11.2009 №1175 „Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту”, виконавчий комітет Броварської міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Затвердити тариф на проїзд по м. Бровари в автобусах комунальної власності та погодити тариф суб’єктам підприємницької діяльності, які працюють на міських маршрутах загального користування у розмірі 4,00 грн., згідно додатку 1.
2. Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють перевезення по м. Бровари на приміських автобусних маршрутах загального користування сполученням м. Бровари – м. Київ, користуватись тарифом на проїзд по місту у розмірі 4,00 грн.       
3. Рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 13.05.2014  № 250 „Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування”  визнати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Андрєєва В.О. та Голубовського Г.П.
 
 
Міський голова                                                                                          І.В.Сапожко