Знайдено документів: 34


ЗНАЙТИ

Проекти регуляторних актів

12 Січня 2018

Проект рішення Броварської міської ради "Про тариф на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах загального користування"

11 Січня 2018

Проект рішення Броварської міської ради "Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Бровари в нічний час."

26 Грудня 2017

Проект рішення Броварської міської ради "Про затвердження Положення про порядокзалучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари в новій редакції"

25 Жовтня 2017

Проект РІШЕННЯ Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області в новій редакції

22 Травня 2017

Проект регуляторного акта проекту рішення міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів "на території м. Бровари на 2018 рік"

12 Квітня 2017

Проект регуляторного акта проекту рішення виконавчого комітету Броварської міської ради « Про затвердження нормативів для одиниці створеної потужності об’єкта будівництва міста Бровари»

7 Квітня 2017

Проект регуляторного акта рішення виконавчого комітету Броварської міської ради «Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування»

4 Квітня 2017

Проект регуляторного акта рішення Броварської міської ради «Про затвердження типового договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари в новій редакції»

29 Березня 2017

Проект регуляторного акта проекту рішення Броварської міської ради «Про внесення змін до «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами у місті Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради від 01.12.2005р. № 850-39-04»

24 Березня 2017

Проект регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Броварської міської ради « Про затвердження Положення «Про Порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування »