Карта сайту

Розширена оперативна нарада під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського

8 серпня під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

Спеціалістами Броварського районного відділу лабораторних досліджень на минулому тижні зафіксовано зростання кількості кишкових отруєнь: 40 випадків  (у порівнянні із 34 випадками за попередній період). Також,  2 випадки туберкульозу та 4 випадки паразитарних захворювань. Спеціалістами санітарних служб міста здійснені відповідні дизенфікуючі заходи. Спільно з працівниками Спецвідділу, фахівцями відділу лабораторних досліджень, розпочата перевірка кавунів, динь та іншої продукції, що реалізується на централізованих ринках міста. На сьогодні  утилізовано 12 кілограм динь, у яких був виявлений підвищений вміст нітратів.

За повідомленням заступника головного лікаря Центральної районної лікарні, за минулий тиждень зросла кількість пацієнтів у реанімаційному відділенні, які отримали травми у ДТП.

Станом на 5 серпня у Центрі зайнятості зареєстровано 695 безробітних, з яких 30 – учасники АТО. Кількість наявних  вакансій – 157.

За інформацією Служби у справах дітей та сім’ї на сьогодні оздоровлено 5618 дітей.

Працівниками управління соцзахисту населення зареєстровано 11960 заяв на отримання житлових субсидій, призначено – 11665.  Всього у Броварах зареєстровано 5466 громадян, які приїхали для тимчасового проживання з Донецької та Луганської області.

Пенсійні виплати на сьогодні здійснені у повному обсязі.

Заступником міського голови Григорієм Голубовським надано протокольне доручення начальникам КП «ЖЕК» - провести відповідні заходи по виявленню наявних площ забур’янення амброзією у місті, ії локалізації і ліквідації.

image