Про реєстрацію ініціативи про проведення громадських слухань у місті Бровари

До Броварської міської ради надійшла заява від 31.10.2016 року вх. № 2-21/6322 щодо ініціювання громадських слухань на тему «Громадські слухання щодо запобігання вирубки лісового масиву на перехресті вулиць Василя Симоненка та В’ячеслава Чорновола у місті Бровари». Суб’єктами ініціювання громадських слухань виступають депутати Броварської міської ради: Саук А.М., Черепейник Л.В., Негода Г.В., Опалько В.Г., Веремчук І.С., Скотніков Ю.А., Мутило В.А., Батюк С.І., Берестовий О.І., Василенко А.П.

Відповідно до п.2.6 Тимчасового Положення «Про громадські слухання в місті Бровари», затвердженого рішенням Броварської міської ради від 04.12.2003 року № 323-17-24, повідомляємо про реєстрацію даної громадської ініціативи від 03.11.2016 року.