Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури Броварської міської ради

Броварська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

начальника відділу культури Броварської міської ради (вимоги: громадяни України, освіта повна вищавідповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або за фахом на керівних посадах в закладах культури та освіти - не менше 5-ти років, знання ПК не нижче рівня користувача).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається сектором кадрової роботи та нагород виконавчого комітету Броварської міської ради.

Заяви подавати за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кімната 417, телефон для довідок: 5-32-48