Оперативна нарада

21 листопада під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

Захворюваність на грип та ГРВІ на минулому тижні дещо зросла. Так, серед школярів зареєстровано зростання захворюваності на 0,5 %, а в дошкільних навчальних закладах - на 2%. Температурний режим у закладах освіти відповідає нормативним показникам.

Працівниками КП «Бровари-Благоустрій» на поточному тижні продовжують проводитись роботи з кронації дерев та відкачки талих вод у локальних місцях підтоплень. Заплановано завершити роботи з заміни табличок – покажчиків назв вулиць, що перейменовані.

Працівники КП «Броваритепловодоенергія» на минулому тижні виконали аварійні роботи на одній з ліній водозабору поблизу с. Пухівка. Аби не залишити місто без води, працівники виконували роботи у цілодобовому режимі 3 доби, а вся вода подавалась до міста через другу лінію водогону.

Міський голова Ігор Сапожко надав доручення розглянути можливість перевізникам змінити  автобусні маршрути , що дало б змогу у часи «ПІК» добиратись від станції «Залізничний  вокзал м. Бровари» до підприємств промислової зони міста та до закладів охорони здоров’я.

22 листопада відбудеться позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому буде розглянуто питання про підсумки роботи комунальних служб та служб життєзабезпечення міста 13-14 листопада при ускладненні погодних умов.