Про реєстрацію ініціативи про проведення громадських слухань у місті Бровари

До Броварської міської ради надійшла заява від 18.11.2016 року вх. № 2-21/6931 щодо ініціювання громадських слухань на тему «Громадські слухання щодо забудови земельної ділянки площею 1,8745 га по вул. Симоненка – вул. В.Чорновола на умовах Меморандуму або ініціювання розірвання договору оренди даної земельної ділянки». Суб’єктами ініціювання громадських слухань виступають депутати Броварської міської ради: Черепейник Л.В., Негода Г.В., Опалько В.Г., Веремчук І.С., Саук А.М., Оксютенко В.М., Батюк С.І., Бабич П.І., Дудко Б.В., Зінченко М.А.

На громадські слухання виноситься питання підтримки Меморандуму про взаєморозуміння між депутатами, міською радою, громадою міста Бровари та забудовником, згідно якого забудовник за власною ініціативою:

1. Облаштовує зелену зону для відпочинку мешканців міста шляхом проектування та будівництва скверу (парку) в районі вулиці Симоненка Василя орієнтовною площею 4,5 га, в термін до кінця першого кварталу 2018 року;
  2. Проектує школу на 660 учнів на території IV житлового району;
  3. При будівництві IV черги багатоквартирних житлових будинків з вбудовано – прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. В. Чорновола зобов’язується побудувати спортивний майданчик на даху надземного паркінгу;
  4. Будує багатоквартирні житлові будинки з вбудовано – прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. В. Чорновола на території IV житлового району.

або розірвання договору суборенди від 09.06.2015 року на земельну ділянку площею 1,8745 га по вул. Симоненка – вул. В.Чорновола з виплатою компенсації матеріальних збитків забудовнику з міського бюджету.

Відповідно до п.2.6 Тимчасового Положення «Про громадські слухання в місті Бровари», дана громадська ініціатива була зареєстрована 21 листопада 2016 року.

Згідно вимог п.2.9 Тимчасового Положення «Про громадські слухання в місті Бровари» оприлюднюємо на офіційному веб-порталі інформацію щодо реєстрації громадської ініціативи та підписаний Меморандум з додатками.