Оперативна нарада

28 листопада під головуванням секретаря Броварської міської ради Петра Бабича відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

Було заслухано інформацію від Броварської філії «Київоблгаз». Зазначено, що, згідно прийнятої соціальної програми, у Броварах вже встановлено 37 загальнобудинкових газових лічильників із запланованих 156,  та 554 - індивідуальних.

За минулий тиждень з попереднім діагнозом грип до лікарів звернулось 784 пацієнтів, з них 66% - діти, з яких 28 госпіталізовано. До дільничних, сімейних  лікарів та педіатрів звернулось 5127 пацієнтів, з них 1835 – діти. Здійснено 183 виїзди невідкладної швидкої допомоги, у відділеннях ЦРЛ перебуває 740 пацієнтів. Спостерігається значне підвищення пацієнтів із загостренням  хронічних захворювань.

Співробітниками КП «Броваритепловодоенергія» на минулому тижні виконані аварійні ремонтні роботи по вул. Москаленка Сергія.

КП «Бровари-Благоустрій» продовжують роботи з кронації дерев та прибирання опалого листя.