Шановні споживачі! «ЖЕК-4» інформує про коригування діючих тарифів на утримання будинків.

Відповідно до порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2012 р. за  № 1380/21692 КП «ЖЕК-4» інформує про коригування діючих тарифів на утримання будинків, споруд  та прибудинкових територій, затверджених рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради від 04.10.2016 р. № 592, в зв’язку з встановленням обладнання диспетчеризації ліфтів, підвищенням розміру мінімальної заробітної плати та зміною системи оподаткування(КП «ЖЕК-4» перебувало на спрощеній системі оподаткування, а саме єдиному податку 3 група 5%  дохід в рік не повинен перевищувати 5 млн. грн. В 2016 році дохід підприємства перевищив 5 млн. грн.  В січні 2017 року наше підприємство було зареєстроване платником податку на додану вартість).

Норми, періодичність надання послуг та структура тарифів не змінюється.

Зауваження та пропозиції просимо надавати до КП «ЖЕК-4»  за адресою  м. Бровари вул. Шевченка, 2/1 або тел. 4-03-99, до 10 лютого 2017 року.

Переглянути тарифи