Шановні споживачі! «ЖЕК-5» інформує про коригування діючих тарифів на утримання будинків

Відповідно до порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2012 р. за № 1380/21692 комунальне підприємство «ЖЕК-5» інформує про коригування діючих тарифів на утримання будинків, споруд  та прибудинкових територій, затверджених рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради від 04.10.2016 р. № 591, в зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, зміни податкових зобов’язань та встановлення обладнання диспетчеризації ліфтів. Норми, періодичність надання послуг та структура тарифів не змінюється.

Зауваження та пропозиції просимо надавати до КП «ЖЕК-5» за адресою  м. Бровари бул. Незалежності, 9-А до 10 лютого 2017 року включно, тел. № 5-31-98.

Переглянути тарифи