Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу дошкільних, позашкільних закладів, виховної роботи

Управління освіти і науки Броварської міської ради оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста відділу  дошкільних, позашкільних закладів, виховної роботи.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, освіта повна вища педагогічна, вільне володіння державною мовою, стаж роботи  за фахом   в державній службі або органах місцевого самоврядування на посадах провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом  в навчальних закладах не менше 3  років.

Документи подавати протягом 30 календарних днів з дня оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрової роботи, ліцензування та атестації управління освіти і науки.

Заяви подавати за адресою:  м. Бровари,  вул. Гагаріна, 18, кімната 415, телефон для довідок: 7-23-82