Оперативна нарада

13 березня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка  відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

На минулому тижні зареєстровано зменшення кількості захворювань на грип і ГРВІ, захворіло 464 дитини та 189 дорослих. Госпіталізовано з ускладненнями 17 осіб, серед яких 14  - діти.

У школах міста через хворобу не відвідує навчання 13,6 % дітей, у дошкільних навчальних закладах – 6,6%.

У відділеннях Центральної районної лікарні перебуває на лікуванні 980 пацієнтів, заклад працює з перенавантаженням.

За повідомленням головного лікаря Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, дитячі заклади охорони здоров’я міста недоукомплектовані лікарями-педіатрами.

Результати лабораторних досліджень проб води з водогонів міста відповідають нормативним показникам, рівень радіаційного фону відповідає припустимим показникам.

За результатами шкільних обласних олімпіад, броварські школярі зайняли 71 призове місце. 10 учнів з Броварів візьмуть участь у Всеукраїнській шкільній олімпіаді.

Найближчої суботи,18 березня,  у Броварах заплановано проведення загальноміського Дня довкілля,  до якого будуть долучені всі працівники комунальної, бюджетної сфери, установ та організацій. Також, запрошуємо мешканців міста долучитись до заходу.

Міський голова надав доручення комунальним службам міста привести до належного стану узбіччя вул. Київської  у районі приватного сектору. В зв’язку з неналежним виконанням обов’язків, розірвати договір з підрядною організацією, що вивозить побутове сміття з прибудинкових територій міста.