Порушника містобудівного законодавства оштрафовано на 10,2 тис. грн.

Відділом державного архітектурно-будівельного контролю Броварської міської ради Київської області проведено позапланову перевірку будівництва реконструкції квартири по вул. Гагаріна, 11.

Під час перевірки об’єкту «реконструкція нежитлового приміщення по вул. Гагаріна, 11 в м. Бровари» виявлені численні порушення містобудівного законодавства. Зокрема, будівельні роботи виконувалися без декларації про початок будівництва, без документів, що надають право власності чи користування земельною ділянкою та без затвердженої проектої документації. Відповідно, будівництво за відсутності дозвільних документів виконувалось незаконно.
На підставі виявлених порушень замовника будівництва притягнуто до відповідальності на суму 10200 грн.