Перший день лікування у Броварській ЦРЛ здійснюватиметься на безоплатній для пацієнтів основі

Забезпечення пацієнта  ліками та медичними засобами  в перший день перебування у стаціонарному відділенні ЦРЛ відтепер буде фінансуватись за рахунок коштів міського бюджету. Саме таке рішення було підтримано більшістю депутатів на черговій сесії Броварської міської ради 23 березня поточного року. Відповідні зміни внесені до міського бюджету на 2017 рік. Для забезпечення пацієнтів до кінця року передбачили 14 млн. грн.  Медичні препарати будуть придбані за процедурою державних закупівель, відповідно до чинного законодавства. Також,  до співфінансування програми планує долучитися Броварська районна рада.

Як зазначив головний лікар Валентин Багнюк, перелік наявних лікарських засобів, що надаються на безоплатній основі, буде розміщений у всіх стаціонарних відділеннях лікарні. Разом з цим, міський голова Ігор Сапожко надав доручення розмістити оголошення про функціонування «гарячої телефонної лінії», за номером якої можна буде надати всі скарги і пропозиції щодо медичного забезпечення у перший день лікування. У подальшому, для налагодження дієвого контролю, планується запустити спеціальну автоматизовану електронну систему, за допомогою якої  можна буде відслідковувати  наявність і обіг медикаментів.