версія для друку

До відома представників закладів, установ та організацій різних форм власності, які задіяні до подолання наслідків війни та допомоги ВПО

Всеукраїнська  благодійна  організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА») висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне:

В рамках проекту «Мобілізація  жінок-переселенок  проти  домашнього  та гендерно-орієнтованого  насильства»,  що  реалізується  ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» спільно з ГО «АЦ «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської Комісії  (контракт №2015/369-458 від01/02/2016 року), створено Центр психосоціальної допомоги для жінок із числавнутрішньо переміщених осіб, які постраждали від домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства.

Метою діяльності закладу є забезпечення притулком, надання комплексної допомоги жінкам-ВНО віком до 55 років (у тому числі з дітьми) та створення умов для подолання наслідків учиненого над ними насильства. Термін перебування в закладі визначається індивідуально, але не може перевищувати  6 місяців від дня поселення. Зарахування до

Центру здійснюється щоденно на підставі особистого звернення постраждалої особи або письмового направлення до ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» від закладів, установ та організацій  різних  форм власності, які виявили таку особу (за умови і'ї усвідомленої згоди).

До Центру не приймаються постраждалі особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння; з симптомами хвороби в гострому періоді або в період загострення хронічних захворювань, а також особи, що потребують постійного стороннього догляду і не в змозі самостійно себе обслуговувати.

Умовою зарахування до Центру є наявність:

- документа, що посвідчує особу;

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- медичної довідки, що засвідчує можштвість особи перебувати  в  колективі.

У разі необхідності розміщення разом з жінкою ії дитини/дітей, додаються також  документи, що посвідчують їх родинні зв'язки та медична довідка на дитину/дітей.

Враховуючи зазначене, просимо Вас поширити дану інформацію серед жінок

зазначеної категорії, атакож  направляти  постраждалих  осіб до нашого Центру.

Контактна інформація: dim.vpo@gmail.com. ua.convictus@gmail.com

 +38 067 - 341- 48-95