Святковий захід "Великодні дзвони весну розбудили" у Палаці творчості дітей та юнацтва

19 квітня  у Палаці творчості дітей та юнацтва відбулося традиційне, неповторне святкове дійство для мешканців міста – «Великодні дзвони весну розбудили». Щороку навесні, коли пробуджується природа, коли відроджується все живе і тягнеться до сонця, до світла, – приходить Великдень і ми, люди, теж прагнемо любові, злагоди, щастя.

Цілий рік діти наполегливо і сумлінно удосконалюють свою  майстерність, щоб досягти довершеності в обраній справі і подарувати її людям. На цей період припадає і найвищий злет творчої праці художніх колективів Палацу творчості дітей та юнацтва.

Серед найцікавіших колективів, які цього року представили свої творчі здобутки на сцені Палацу творчості – улюблені глядачами народний вокальний ансамбль «Калинка» та народний хореографічний ансамбль «Галатея», блискучий зразковий театр народної пісні «Слов’яночка», талановиті зразкові хореографічні ансамблі «Каприз» та «Елеріна», самобутні танцювальні колективи – хореографічний колектив «Феєрія Денс» та ансамбль народного танцю «Броварчаночка», досвідчені хореографічні ансамблі «Вікторія» і «Гармонія», гуртки сольного співу «Браво» та «SаnRis», гурток «Театр казок» та інші.