Урочиста церемонія підняття Державного Прапору України та Прапору Европейського Союзу у Броварах

11 травня  з нагоди відзначення Дня Європи в Україні та ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України  відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України та Прапору Европейського Союзу.

У заході взяли участь Броварський міський голова Ігор Сапожко, секретар  Броварської міської ради Петро Бабич , керівництво виконкому, депутати міської ради, представники структурних підрозділів Броварської міської ради, державних установ міста, учні загальноосвітніх шкіл та  громадськість міста. Були підняті Державний Прапор України і Прапор Європейського Союзу. Перед присутніми виступили  міський голова Ігор Сапожко, голова Райдержадміністрації Микола Клименко та голова Броварської районної ради Сергій Гришко.

Після урочистої церемонії відбувся святковий концерт.