Щодо санаторно – курортного лікування учасників АТО!

Для одержання санаторно – курортної путівки необхідно подати до управління соціального захисту населення:

заяву,
медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о,
копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни,
копію військового квитка (за наявності)
копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Кожному буде забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку.

У 2017 році установлено граничну вартість путівки за надання послуг із санаторно –курортного лікування учасників антитерористичної операції, а саме:
інвалідам війни – 5250 грн;
інвалідам з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 18217 грн.;
учасникам бойових дій – 6300 грн.;
громадянам, що супроводжують інвалідів 1 групи ( за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 4691 грн.

За детальнішою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення : м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, каб. 202, тел. 5-32-35.