Оперативна нарада

15  травня  під головуванням міського голови Ігоря Сапожка  відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

Як  зазначили фахівці, поступово зменшується кількість захворювань на грип та ГРВІ, за минулий тиждень зареєстровано 579 випадків. З початку травня збільшилась кількість звернень з укусами кліщів. Якщо кліщ інфікований, у постраждалих осіб є загроза отримати хворобу Лайма. Тому, у випадку укусу кліща, необхідно звертатись до лікарів.

Отримано результати досліджень обласної лаборатораторії щодо відповідності води у водопровідних мережах на вміст хлороформу. За результатами досліджень встановлено, що вміст хлороформу у взятих пробах - 0,04 мг/дм. куб, що набагато менше гранично допустимих норм.

Комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» продовжує роботи з покосу трави уздовж доріг, нанесення дорожньої розмітки. На поточному тижні запланована висадка квітів на клумби поблизу Міського культурного центру «Прометей», демонтаж старої та встановлення нової огорожі уздовж шляхопроводу по вул. Москаленка.

Працівники комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» продовжують ремонтні роботи колектора. На сьогодні завершено ремонт ділянки від території, прилеглої до підприємства «Трансгруп» до вул. Металургів. Також, проводяться гідровипробування мережі водогону та усунення аварійних ділянок, виявлених у результаті пориву. До комунального закладу надходять звернення стосовно нарахувань за опалення за квітень. Як зауважив керівник «Броваритепловодоенергія», підприємством виставляються рахунки за показниками лічильників, що надходять по 25 число щомісяця. Тому, показники за 5 днів попереднього місяця, що не надійшли до рахунків, нараховуються у квітні. Відповідне роз’яснення роздруковано на зворотній стороні платіжних квитанцій.

Соціальна допомога за травень нарахована у повному обсязі. Триває оздоровлення осіб, постраждалих на ЧАЕС. Формуються списки дітей на оздоровлення у літній період.

Завершені пуско-налагоджувальні роботи відділення гемодіалізу Броварської ЦРЛ. Укомплектовано штат середньої ланки медичного персоналу для обслуговування відділення, який найближчим часом пройде відповідне навчання. Залишились незаповненими вакансії завідуючого відділення та лікаря відповідного фаху.

Міський голова надав доручення провести аналіз щодо надходжень до міського бюджету податків на нерухоме майно та інших місцевих податків та зборів. Також, надано доручення провести відповідне засідання з залученням депутатів міської ради, членів бюджетної комісії, спеціалістів фінансового управління, управління економіки, земельного відділу із запрошенням кожного суб’єкту-боржника по сплаті податків з метою вирішення питання погашення заборгованості.