Інформація про роботу Управління житлово-комунального господарства з 5 по 12 травня

1. Продовжуються роботи згідно "Програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста Бровари на 2017-2021 роки":
1) з капітального ремонту міжбудинкового проїзду по вул. Гагаріна, 2;
2) з капітального ремонту міжбудинкового проїзду по вул. Героїв Небесної Сотні, 7;
3) з капітального ремонту дороги по вул. Кириченка Василя.

2. Продовжуються роботи з капітального ремонту з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога».

3. Підготовлено проект розпорядження «Про внесення змін до розпорядження від 04.04.2017 № 54-ОД» «Про перекриття руху транспорту на ділянці дороги по вул. Петлюри Симона (від вул. Воїнів-афганців до бульв. Незалежності)».

4. Підготовлено проект рішень «Про внесення змін до рішення від 24.12.2013 № 638» «Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг» та «Про внесення змін до рішення «Про внесення змін до рішення від 21.02.2017 № 117» «Про надання функцій замовника на об’єкти будівництва».

5. Підготовлено оголошення про проведення допорогових закупівель по о’єктам: «Будівництво мереж зовнішнього освітлення вулиці Шолом-Алейхема( від буд. №43 до буд 64) в м. Бровари Київської області», «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення внутрішньоквартальних, міжбудинкових проїздів по вул. Москаленка Сергія, 7,9,11,13,15 в м. Бровари Київської області», «Капітальний ремонт тротуару між вул.. Вербна до пров. Озерний».

6. Проведена підготовка документів та передача виконавчої документації по об’єкту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вул.. Виробнича в м. Бровари Київської області».

7. Прийнято участь у конференції «Актуальні аспекти безпеки дорожнього руху в Україні. Стратегія та план дій. Безпека транспортних засобів та їх експлуатація.» в м. Київ.

8. Підготовка до передачі документації по світлофорним об’єктам: перехрестя вулиць Київська – Ярослава Мудрого, перехрестя вулиць Ярослава Мудрого – Гоголя, перехрестя вулиць Онікієнка Олега – Москаленка Сергія, вул. Київська, 168.

9. Підготовлено проект розпорядження «Про внесення змін до розпорядження від 14.12.2011 № 341» «Про утворення робочої групи».

10. Підготовлено проект рішення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

11. Прийнято участь в роботі робочої групи з підтоплення території міста Бровари

12. Проведено обстеження з представниками проектних організацій для визначення робіт по капітальному ремонту шатрового даху житлового будинку по вул. Київська, 300 та проведення реконструкції шатрового даху житлового будинку по вул. Білодубравна, 14;

13. Підготовка документів для проходження експертизи капітального ремонту систем водопостачання та водовідведення по вул. Москаленка, 17 (гуртожиток);

14. Розміщено оголошення по закупівлі робіт на проведення капітального ремонту під'їздів житлових будинків по вулицям, а саме:
- Героїв УПА, 13;
- Героїв УПА, 17;
- Героїв УПА, 17-А;
- Мічуріна, 2;
- Металургів, 11;
- Шевченка, 13

15. Продовжується робота по підготовці документів для проходження експертизи капітального ремонту систем електропостачання, а саме по вулицям:
1) Київська, 298А
2) Героїв Небесної Сотні, 2;
3) Білана, 5;
4) Лесі Українки, 2А;
5) Гагаріна, 3;
6) Москаленка, 2Б;
7) Москаленка, 12;
8) Олімпійська, 1А;
9) Короленка, 47;
10) Київська, 310;
11) Київська, 312.

16. Проведено обстеження місць загального користування у третьому під'їзді житлового будинку по бульв. Незалежності, 6-А.

17. Прийнято участь у роботі засідання оперативного міського штабу з питань підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 роки.

18. Підготовлено проект рішення про внесення змін в додаток 1 рішення виконавчого комітету від 07.03.2017 № 164 «Про надання дозволу на заміну газового обладнання для пільгових категорій населення міста».

19. Розглянуто та опрацьовано звернень громадян (20 звернень), звернень депутатів (8 звернень) інформаційних запитів та вхідних листів (15) тощо.