Урочисті заходи з нагоди 156-ї річниці Дня вшанування пам'яті Т. Г. Шевченка у Броварах

18 травня у парку ім. Т. Г. Шевченка  відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті Великого Кобзаря. В  цей день,  156 років тому,  траурна процесія з тілом поета зупинялась у Броварах під час перевезення для перепоховання на Чернечій горі в м. Каневі.

Настоятелями релігійних громад міста у каплиці Святого Тарасія Української православної церкви Київського патріархату було проведено спільний  молебень. У церемонії покладання квітів до пам’ятника Видатного сина України   взяли участь керівництво виконавчого комітету Броварської міської ради, представники підприємств та установ, учні шкіл  та мешканці міста.

Завершились урочистості мистецькою програмою творчих колективів міста та школярів.