Оперативна нарада

29  травня  під головуванням міського голови Ігоря Сапожка  відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

Фахівцями Броварського районного відділу лабораторних досліджень взято 10 проб води в мережі водогону міста, за результатами лабораторних досліджень проби відповідають санітарним нормам. Минулого тижня у Броварах зафіксовано ще один випадок захворювання на ботулізм. За попередньою інформацією, чоловік захворів, вживаючи в’ялену рибу домашнього приготування.  На сьогодні, пацієнт перебуває у Центральній районній лікарні у стані середньої важкості.

На минулому тижні було перевірено 6 закладів освіти, на базі яких з 29.05.2017 р. функціонують  пришкільні табори. Усі виявлені недоліки були усунені до 26.05.2017 року.

До Дня захисту дітей для маленьких броварчан підготовлена велика святкова програма.

Комунальні служби міста працюють у штатному режимі. Міський голова Ігор Сапожко надав протокольне доручення Спецвідділу з благоустрою проконтролювати хід робіт з покосу трави, у разі виявлення недоліків, скласти приписи про адмінпорушення.