Карта сайту

Оперативна нарада

 

 

19 червня  під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

 

За прогнозами фахівців, рівень захворюваності на ГРВІ буде знижуватись до початку нового навчального року.

 

На минулому тижні  виявлено 3  випадки захворювання на хворобу Лайма та 8 –пневмонії. Також, в Україні збільшується рівень захворюваності на кір. На жаль, 1 випадок зафіксований у Броварах. Лікарі радять батькам своєчасно зробити щеплення.

 

Триває перевірка з обстеження закладів ресторанного господарства, у яких заплановано проведення випускних вечорів. За результатами обстежень, керівникам закладів надані відповідні рекомендації щодо покращення санітарного стану об’єктів.

 

За повідомленням керівництва Центральної районної лікарні, у другій половині липня  розпочне роботу відділення гемодіалізу.

 

За програмою «Доступні ліки» , аптекам міста відшкодовано 90 тис. грн.

 

Пенсійні виплати здійснені по 18 червня включно.

 

Комунальними службами міста у минулу п’ятницю ліквідовано порив водогону біля с. Пухівка, броварчани перебоїв у постачанні води не відчули, оскільки вода подавалась до помешкань з резервних ємкостей.

 

Найближчим часом у парку «Перемога» біля бювету планується придбати та встановити пристрій знезалізнення води з метою покращення якості питної води.

 

Тривають роботи з покосу трави, планується  покіс трави по вул. Грушевського, триватимуть роботи з ремонту асфальтового покриття дороги у районі заводу «Пластмас».

 

 image