Карта сайту

Всеукраїнська благодійна акція "За здоровий спосіб життя"

 

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС-УКРАЇНИ» спільно з Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та за підтримки міжнародної організації по боротьбі зі СНІДом AHF (AIDS Healthcare Foundation) 25 червня 2017 року з 16:00 до 19:00 години на території парку «Перемога» будуть проводити благодійну акцію інформаційно-профілактичного характеру «За здоровий спосіб життя».

    В рамках проведення профілактичної акції планується:

- встановлення автомобіля мобільної амбулаторії, в якому буде проводитись безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ інфекцію;

- консультування соціальними працівниками  Всеукраїнської благодійної організації «КОНВІКТУС-УКРАЇНИ», щодо інфекційних захворювань;

- інформування громадськості про профілактичні засоби та безпечну поведінку, розповсюдження відповідної літератури та засобів особистого захисту.

 Місце проведення: м. Бровари, територія парку «Перемога» біля кафе «Оазис». Скористайтесь можливістю пройти безкоштовну перевірку на ВІЛ інфекцію! Пам’ятайте: здоровий спосіб життя – понад усе!

   За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, каб. 101 або за телефонами 6-19-00, 6-11-86, 4-61-64.