27 червня на Майдані Свободи відбувся загальноміський випускний вечір для одинадцятих класів броварських шкіл

Школа за школою, випускники (цього року їх 481), після прощальної ходи вулицями міста пишними лавами стали перед головною сценою міста, влаштувавши  прощальні флеш-моби своїм школам, учителям, батькам – усьому місту.

Броварський міський голова Ігор Сапожко спільно з начальником управління освіти і науки Оксаною Мельник подякували молоді за навчання та побажали їм світлого і гідного життя, а також вручили відмінникам навчання золоті (18 учнів ) і срібні медалі (10  учнів) та Подяки шкільним активістам (10 учнів). Золотою елітою міста назвав Ігор Васильович юнаків і дівчат, які здобули свої перші вагомі нагороди у житті.

Зворушливий шкільний вальс, який натхненно виконали випускниця СШ І-ІІІ ступенів № 5 Галина Гавриш та випускник СШ І-ІІІ ступенів № 7 Дмитро Ніконов, вихованці народного вокального ансамблю «Калинка» нікого не залишив байдужим.  У такт їм, – піднесено і окрилено, кружляли у вальсі і випускники.

Ми щиро радіємо за наших юних громадян та звертаємось до нашого прекрасного міста Бровари за символічним благословенням, аби доля радувала його дітей щедрими урожаями успіхів на довгій ниві життя.