До уваги броварчан! Розпочате голосування за «Громадський бюджет - 2017"!

З  07 липня 2017 року на офіційному веб-порталі Броварської міської ради розпочате голосування за подані проектні пропозиції (переглянути пропозиції проектів).

ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТ (після авторизації через систему BankID).   Кожен зареєстрований може  віддати один голос за великий (загальноміський) проект (кошторис проекту до 1 млн.грн.)  та один голос за малий (локальний) проект (кошторис проекту не перевищує 500 тис.грн.)

або , члени територіальної громади міста (які мають реєстрацію місця проживання у м.Бровари) мають змогу проголосувати за проекти шляхом заповнення друкованої версії анкети для голосування у Центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18.

Закінчення голосування - 27 липня 2017 року (вклюно).