Карта сайту

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів під час розроблення "Внесення змін до "Детального плану території другої черги розширення кварталу "Олімпійський"

 

 

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Броварської міської ради від 22.09.2016 р. № 301-18-07 "Про внесення змін до Детального плану території другої черги розширення кварталу "Олімпійський".

Замовник містобудівної документації: управління містобудування та архітектури Броварської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя.

Мета проекту містобудівної документації: внесення змін до "Детального плану території другої черги розширення кварталу "Олімпійський", затвердженого рішенням Броварської міської ради від 03.02.2005 р.№ 648-31-04, що пов'язані з необхідністю розміщення загальноосвітньої школи І ступеню (початкова школа) для забезпечення потреби в освітніх установах населення мікрорайону "Торгмаш", а також доцільності формування нової житлової забудови будинками потенційних забудовників кварталу.

 

Проектні рішення:

 

Планувально-просторова організація території: на планувально-просторову територію другої черги розширення кварталу "Олімпійський" значною мірою вплинули інвестиційні проекти потенційних забудовників. В основу планувально-просторової організації житлової забудови покладений ритмічний принцип розташування житлових структур, який забезпечує максимальну інсоляцію дворового простору та покращену аерацію.

У дворових просторах, в оточенні озеленених територій розташовуються площадки для дітей, відпочинку дорослих, спортивні.

Важливим композиційним елементом території другої черги розширення кварталу "Олімпійський" є початкова школа, фасад якої виходить на пішохідну озеленену алею у вигляді бульвару, який є планувальною віссю  усього кварталу. Бульвар доповнюється сквером, що прилягає до території школи.

Функціонально-планувальна організація територіїфункціональне призначення території проектування обумовлено діючою містобудівною документацією – зона перспективної житлової багатоквартирної забудови. Детальним планом території передбачається виділення наступних функціональних зон:

–Зона багатоквартирної житлової забудови - зона переважного використання, яка займає близько 43 % території проектування. Для багатоквартирної забудови використані будинки чотирьох типів: тип 1 - 22 поверхи, 110 квартир; тип 2 - 22 поверхи, 176 квартир; тип 2а -  22 поверхи, 198 квартир. До цієї зони включена ділянка будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Олімпійській, 12-а та ділянка незавершеного будівництвом житлового будинку. Обсяги житлового фонду зменшені, в порівнянні  з попереднім детальним планом території, з 152,0 тис.м2 до 135,8 тис.м2.

Громадська зона складається з торговельного центру, що знаходиться в стадії будівництва і розташований на розі вул. Москаленка Сергія, та культовою спорудою - Парафіяльною церквою Святої Великомучениці Варвари Київського патріархату.

–Навчальна зона представлена ділянкою початкової школи на 12 класів.

–Зона озеленених територій загального користування сформована проектним бульваром та сквером біля початкової школи.

–Зона транспортної інфраструктури формується магістральними вулицями Москаленка Сергія, Броварської сотні та проїздом вздовж коридору ЛЕП.

–Зона інженерної інфраструктури виділена в межах коридору ЛЕП (розміщення в охоронних зонах    ЛЕП автостоянок для тимчасового та постійного зберігання автомобілів мешканців кварталу, за умови погодження з відповідними службами).

Основою планувальної структури району є система магістральних та житлових вулиць, яка визначена діючим генеральним планом. Важливим структуриним елементом території є проїзд, що відділяє територію другої черги розширення кварталу "Олімпійський" від коридору ЛЕП та основний пішохідний напрямок у вигляді бульвару, що проходить вздовж усієї території проектування.

 

Основні техніко-економічні показники.

 

з/п

Показники

Одиниця

виміру

Сучасний

стан

Етап 15-20 років

1

2

3

4

5

1

1.1

Територія в межах проекту, у т. ч:

га

15,0

15,0

- житлово-громадської забудови

-//-

2,74

8,05

1.2

- озеленені загального користування

-//-

-

0,92

1.3

- вулиці

-//-

1,96

3,35

1.4

- інші території

-//-

10,3

2,68

2

Чисельність населення

тис. осіб

1,52

5,06

3

Житловий фонд

тис. м2 заг. пл.

квартир

40,4

824

135,8

2808

4

Щільність населення

люд./га

н.д

564

5

Середня житлова забезпеченість

м2/люд.

26,6

26,8

6

Вибуття житлового фонду

тис. м2заг. пл.

-

-

7

Житлове будівництво

тис. м заг. пл.

квартир

-

95,4

1984

8

Будівництво основних об’єктів сфери обслуговування:

 

 

 

- початкова школа

місць

-

360

- торговий центр

об’єкт

-

1

- культова споруда

-//-

-

1

- амбулаторія сімейного лікаря

відвідувань у зміну

120

1201

- приміщення для фізкультурно - оздоровчих занять

м2 заг. площі

-

3501

- офісні приміщення

м2 заг. площі

роб. місць

-

8101

80

- приміщення для дозвілля та аматорської діяльності населення

місць

-

752

- установи побутового обслуговування

роб. місць

-

42

 

9

Вулично-дорожня мережа: Протяжність вуличної мережі всього, в тому числі:

км

0,41

0,41

- протяжність магістральних вулиць

-//-

0,41

0,41

Протяжність ліній руху наземного громадського транспорту (автобус)

км

-

-

Гаражі для постійного зберігання легкових автомобілів

маш.-місць

н.д

6402

Відкриті автостоянки для тимчасового зберігання легкових автомобілів в межах житлової забудови

-//-

н.д

196

Відкриті автостоянки для тимчасового та постійного зберігання легкових автомобілів

-//-

н.д

390

10

10.1

Інженерне обладнання території: Водопостачання

Водоспоживання

тис. м3/ доба

н.д

1787,59

Каналізація

Сумарний обсяг стічних вод

-//-

н.д

1687,92

10.2

Електропостачання

Споживання сумарне,

МВт

н/д

7,81

в тому числі на комунально- побутові послуги

-//-

н.д

1,82

Кількість квартир, що обладнані електроплитами

од.

н/д

2808

10.3

Теплопостачання

Споживання сумарне

Гкал/год

н.д

13,0

Газопостачання

Витрати газу, всього

млн.м3/рік

н.д

8,19

11

Інженерна підготовка та благоустрій Протипросадні заходи

га

-

15,0

Дощова каналізація

км

0,59

1,16

      

 

 

Врахування громадських інтересів: управління містобудування та архітектури Броварської міської ради інформує, що згідно із  ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" проекти містобудівної документації оприлюднюються в засобах масової інформації для врахування громадських інтересів. Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні  мають право подавати :   

1)повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації на місцевому рівні;                         

2)юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації на місцевому рівні;  

3)власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації, та на суміжній з нею;

4)представники органів самоорганізації населення, діяльність яких розповсюджується на відповідну територію;

5)народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом містобудівної документації "Внесення змін до "Детального плану території другої черги розширення кварталу "Олімпійський" можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Броварської міської ради (www.brovary-rada.gov.ua), а  також в приміщенні управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15 к. 412, тел. 5-30-49 протягом місяця.

Запланований  інформаційний захід – прилюдне експонування шляхом розміщення матеріалів в приміщенні виконавчого комітету Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, 4-й поверх.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження подавати до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15 к. 412, тел. 5-30-49. Строк подання пропозицій: з 14 липня 2017 р.

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій – до 14 серпня 2017 р. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - виконуюча обов'язки начальника управління – заступник начальника управління - начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Батинчук Світлана Миколаївна.

 

image

 

Управління містобудування та архітектури

Броварської міської ради