У Броварах розпочала діяти програма з безкоштовного доступу до всесвітньої мережі Інтернет

З 24 липня за ініціативи міського голови Ігоря Сапожка, враховуючи звернення та пропозиції  громадян, у громадських місцях Броварів створена можливість безоплатного підключення до wi-fi мережі Інтернету. Wi-Fi зони діють на майдані Свободи, у парку «Перемога» (біля фонтану, відкритого майданчику естради і танцювального майданчику «Шайба»),  у парках імені Т. Г. Шевченка та «Приозерний», у сквері «Юність». Назва точки доступу до підключення – Brovary WiFi.

При підключенні броварчани та гості міста можуть  перейти до  перегляду останніх публікацій про суспільно-політичне життя та події у Броварах на офіційному  веб-порталі міської ради.