Оперативна нарада

31 липня під головуванням заступника  міського голови Григорія Голубовського  відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

Як повідомили представники санепідемстанції, на минулому тижні до лікарів з діагнозом гострої кишкової  інфекції звернулося 20 осіб, 15 з них госпіталізовані. Випадки захворювань між собою не пов’язані. Лікарями проведено комплекс протиепідемічних заходів. За тиждень зафіксовано 3 випадки хвороби «лайма». Всього з цим діагнозом  за липень  захворіло 8 жителів міста. У зв’язку з цим фахівцям санепідемстанції дано доручення щодо надання рекомендацій по знешкодженню кліщів на території парків і скверів міста.  Також, зареєстроване звернення з укусом кажана, який залетів у помешкання броварчанина у багатоквартирному житловому  будинку по вул. Олімпійській. Лікарі запропонували зробити потерпілому щеплення.

З 14 по 24 липня у різних мікрорайонів міста зроблено 300 проб атмосферного повітря. За результатами аналізів, перевищення норм максимально разових концентрацій шкідливих речовин у повітрі не виявлено. Але, у порівнянні з травнем поточного року збільшився вміст сірчаного ангідриду. Відібрані проби води у мережах міста відповідають санітарним нормам.

КП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав для проведення щеплень 1600 доз від дефтирії, 800 доз поліеміліту.  Залишається невирішеної проблемою оформлення «лікарняних листів», бланки для яких не надані Міністерство охорони здоров’я .

Після шквального вітру і дощів у п’ятницю та суботу, працівники Броварськиого підрозділу РЕМу працювали над відновлення пошкоджених ліній електропередач та аварій на трансформаторних підстанціях. Станом на  27.07.2017 не вирішеними залишаються аварійні ситуації в районі вулиць Драгоманова і Черняховського. Зливова система міста прийняла велику кількість атмосферних опадів без ускладнень. Працівники КП «Бровариблагоустрій» у  вихідні дні працювали над усуненням локальних міст підтоплення .

В результаті негоди аварійні ситуації  також виникали на водозабірній підстанції першого підйому поблизу с. Пухівка та на очисних спорудах.  Обладнання було переведено на роботу від резервних ліній електромереж, послуги за подачі води населенню міста не призупинялось.

Головуючий відмітив недостатню взаємодію керівників різних сфер міста  із службами життєзабезпечення. В зв’язку з цим надано доручення щодо проведення позапланових тренувань по ліквідації можливих аварійних ситуацій.

До управління соціального захисту населення від жителів міста надійшло 730 заяв на монетизацію субсидій, 1158 домогосподарством  призупинено нарахування житлових субсидій через заборгованість за надані житло - комунальні послуги понад 2 місяці.